Joy Bryant

6,7
1 337 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joy Bryant

jak dla mnie świetna aktorka,no i oczywiście sto razy piekniejsza od kochanej alby...

Ms_e

ja cię ale sztunia!!!!!! normalnie słów na nią nie ma, dałbym nie wiem co żeby z taką chodzić, jeszcze fajna czekoladka ;] lindor :P

dupper

tylko nie narób w galoty ;) myślę, że od czasu Twojego wpisu chodzisz już z lepszą "sztunią" ;)

użytkownik usunięty
Shaker82

Od czasu wpisu to już se pewnie tak zmarszczył, ze mu odpadł a chodzić to on sobie może co najwyżej palcem po monitorze jak screena Joy'i odpali erosoman jeden

Ms_e

Bardzo dobra aktorka. Gra zazwyczaj skromne role, ale robi to dobrze.

revan5_4

Kapitalna! I racja, ze fajniejsza i ładniejsza od Alby! I w roli Honey byłaby lepsza od Alby!
a jeśli chodzi o to jak gra, to też jest niestety o wieele lepsza od Jessiki ;] A śliczna, że.... ahh, brak słów! ;D Jedna z mooich ulubionych aktorek ;) Czekam na jakis Film z nią w roli głównej! :))

Cythrina

Widziałem ją tylko w GRODT, oglądałem też Spider mena 2 ale nie pamiętam jej. Podobało mi się jak zagrał u boku 50. Fajna i ładna aktorka.

Ms_e

ty jestes lezba

Ms_e

Chyba wam coś na banie padło... Ona ładniejsza od Alby?! HA! A to dobre...

Pieniak3

I gdzie ta jej gra aktorska? Ostatnio widziałem ją w "London" i jej gra ograniczała się do eksponowania dołeczków i dziwnego wykręcania mordy przez co od razu skojarzyła mi się z Rutiną Wesley z serialu "Czysta krew", która tak samo krzywiła mordę i robiła maślane oczka. Obie są ładne, ale jeśli chodzi o ich grę to całe lata świetlne dzielą je od Halle Berry.

użytkownik usunięty
Pieniak3

Może dlatego,ze Joy jest oryginalniejsza od Alby? Jessica ma taka laleczkowatą, słodką twarz, niektórym ona może sie wydawać po prostu taka ''przesłodka''. Nie wszystkim musi sie to podobać.

Pieniak3

Kolo Alby to nie moze nawet stanac.......

Ms_e

Fajna fajna!:)

Ms_e

jessica alba też jest kozak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones